Aktualitet

Berisha publikon mesazhin e qytetarit: Dumani ishte mbrëmë në një lokal në GolemBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:44 - 14/08/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili denoncon se Nuredin Dumani ka qenë mbrëmë në një lokal në Golem.

Qytetari thotë se Dumani ka qenë në plazh në mes të turistëve i shoqëruar nga policia. Sipas tij Dumani po ecte si nje person normal pa frike me një bluzë te veshur me viza me kolore te theksuara.

“Nuredin Dumani në Golem. Qytetari dixhital informon pas mesnate!

Lexoni mesazhin e tij. sb

Mirmbrema Doktor Berisha me fal shume per shqetesimin ne kete ore te vone (ora ishte 12:30) por Nuredin Dumani ndodhej ne keto momente ne Golem tek Lokal Hotel Bonita i shoqeruar nga forcat e policise. Ne plazh ne mes turisteve. E shoqeruan nga ambjenti ku ishte pasi ne plazh u mbyll çdo lloj aktiviteti policia e mori nga aty.

E pashe me syte e mi bashke me bashkeshortin ne keto momente. Me falni ju lutem per kete ore te vone! Me falni ju lutem se harrova kete detaj po ecte rrugeve si nje person normal pa pik frike dhe problemi me çante ne krahe. Bluze te veshur me viza me kolore te theksuara”-shkruan Berisha./Opinion.al

Pas