Kryesore

Berisha nxjerr fotot:Vrasësit e “Lul kimikut” të armatosur me hunj dhe pistoleta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:26 - 10/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër reagim lidhur me protestën e zhvilluar dy ditë më parë në selinë e PD.

Përmes një kolazh fotosh, Berisha shkruan se Basha kishte njerëz të armatosur dhe të pajisur me hunj ditën e protestës.

Sipas tij, personat e armatosur me uniforma janë dërguar nga Rama për të mbajtur në krye të PD “Lul kimikun”.

“Me hunj, pistoleta te mercenareve, vrasesve te Peng Bashes ne ballkon dhe narkobandite me uniforme te armatosur gjer ne dhembe te Kreut te Neduzes ne oborrin e Selise Edvin Rama emeroi peng Bashen, Lul kimikun ne krye te PD. Sb”,-shkruan Berisha./Opinion.al

Pas