Aktualitet

Berisha në Durrës, pritet nga tre deputetët e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:18 - 29/09/21 |
el ida

Ish-Kryeministri Sali Berisha është duke mbajtur këtë të mërkurë takimin e katërt në kuadër të nismës “Foltorja”.

Gjatë rrugës për në qytetin e Durrësit Berisha është ndalur në Shijak ku është takuar me disa mbështetës për të vijuar më tej takimin.

Përpara pallatit të Kulturës, ai është pritur nga një numër i madh simpatizantësh dhe mbështetësish. Në mbështetje të Berishës në qytetin e Durrësit janë deputetët Oerd Bylykbashi, Flamur Noka dhe Edi Paloka./Opinion,al

 

Pas