Te Fundit

Beqaj dhe Albana Vokshi perballen ne “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:13 - 28/10/15 |
b.f

Cilat janë problemet me të cilat po përballet sot shëndetësia shqiptare? Kush është përgjegjës dhe si mund të gjendet zgjidhja? Live në “Opinion”, Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj dhe deputetja Albana Vokshi, përballë njëri-tjetrit!

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Paske ftuar 2 me te korruptuarit. Beqja qe shkaterroi dhe cka kishte mbetur nga shendetsia jone e rrenuar dhe Vokshin qe merr cdo muaj para nga Greisifarma. Madje ajo ka mbeshtetur dhe firmen serbe Galinica per ligjin e ri te barnave. Hahaaa cdo mund ti thone njeri tjetrit 2 inxhiniere per mjekesine

Pas