Kryesore

“Bën mirë të ikësh,merr me vete Berishën,Metën e Bashën”,Rama i kthehet qytetaritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:11 - 21/02/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama i kthen përgjigje herë pas here komentuesve në rrjetet sociale. Një qytetar i ka shkruar Ramës dhe i kërkon këtij të fundit që të largohet nga politika dhe të marrë me vetë edhe Berishën, Metën dhe Bashën.

Kryeministri Rama i është përgjigjur dhe i shkruan qytetarit se nuk bën pjesë në atë thesin që ai e ka futur.

Komentuesi:

Ke bere shume vepra qe nuk i mohojme dot.Por,shqiperia ka nevoje per ndryshim politik.Bën mire te ikesh. Merr me vehte edhe Berishen dhe Meten dhe Lulon.

Përgjigja e kryeministrit Rama:

Maksim Xhafa gjithkush mund te mohoje cfare te deshiroje, kjo eshte liria, ashtu sikunder cdokush eshte i lire te beje kerkesa qe nuk plotesohen, po meqe te kam mik ketu ne rrjet pavaresisht se voton tjeter per tjeter, po ta them se ne ate thes ku me ke futur nuk kam pune fare./Opinion.al

Pas