InstaBIZ

Bebe Rexha e paduruar për t’u bërë 30 vjeçe


               Publikuar në : 19:48 - 23/08/19 |
xhu lia

Për thuajse një javë këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të festojë 30-vjetorin e lindjes. Mirëpo duket se festimet ajo i ka nisur që ditën e sotme.

Bebe ka shprehur përmes një postimi në Instagram është e paduruar për të mbushur 30-vjeç. Në foton e publikuar prej saj, këngëtarja shfaqet me një kapele në kokë ku shkruhet:

“Jo më 20 vjeç”. Duket se Bebe po pret me padurim të ndërrojë prefiks dhe diçka të tillë e ka shprehur edhe në përshkrimin e fotos ku shkruan:

“Mezi po pres të bëhem 30-vjeç që të jem më e zgjuar, më seksi dhe më e fortë se asnjëherë më parë,”-përfundon këngëtarja.

Mbetet për t’u parë sesi do të organizojë ajo këtë 30-vjetor./Opinion.al/

Pas