InstaBIZ

Beatrix Ramosaj emocionon me postimin: Je ëngjëlli im mbrojtës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:13 - 09/10/18 |
el ida

 Beatrix Ramosaj jo rrallë herë kujton nëpërmjet postimeve babin e saj të ndjerë.  Sot ajo pohoi se kanë kaluar 8 vite prej largimit të tij nga jeta më 9 tetor 2010. Ajo postoi një fotografi ku shihet së bashku me të atin dhe na emocionoi me ato që ka shkruar.

“Sot është 9 tetor, dita kur babai im ndërroi jetë në 2010-tën. Kanë qenë 8 vite pa ty në jetën time dhe përsëri më mungon në çdo ditë që kalon. Ishte e vështirë të mos kisha një baba në jetën time por shpresoj që gjërat që po bej në jetën timë të bëjnë krenar në parajsë. Të dua babai. Je ëngjëlli im mbrojtës- shkroi Beatrix.

Këngëtarja është shumë e lidhur me familjen e saj,  të cilën e ka edhe mbështetje  të madhe për çdo vendim të rëndësishëm.

Pas