InstaBIZ

Bashkëshorti kujton Hueyda-n në ditën speciale: Gëzuar ylli jonë, na mungon shumë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:26 - 18/12/21 |
Opi Nion

Thierry Grosjean, bashkëshorti i Hueyda El Saied, i ka dedikuar një postim të ndjerës në një ditë që duhet të ishte e rëndësishme për ta.

Ai ka bërë të ditur se sot ata do të festonin 1-vjetorin e martesës.

Thierry nuk e ka harruar këtë ditë edhe pse tani më bashkëshortja e tij nuk jeton.

Në një postim në rrjetet sociale ai ka publikuar një kolazh me momentet më të mira nga ceremonia martesore, krahas së cilës ka shprehur dashurinë që ka për të.

“Hueyda dashuria ime, faleminderit që je gjithmonë në zemrat tona. Sot është një ditë speciale, ne festojmë përvjetorin e parë të martesës. Kështu që gëzuar ylli jonë, na mungon thellësisht shumë, por kemi një zemër të madhe për ty. Të duam shumë dashuria ime. Gabriel dhe Thierry”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se Hueyda El Saied u nda nga jeta më 23 nëntor në moshën 46-vjeçare, si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante prej kohësh.

Pas