Kryesore

Basha takon krerët e degëve të PD, çfarë u diskutua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:48 - 26/10/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me krerët e degëve të PD në selinë blu.

Takimi nisi në orën 18:00 dhe zgjati rreth tre orë. Burime për Opinion.al, bëjnë me dije se në këtë takim është diskutuar në lidhje me reformën territoriale dhe atë zgjedhore.

Më herët, Basha iu ka kërkuar deputetëve dhe kryetarëve të degëve të PD që të njihen me nevojat e qytetarëve dhe mungesën e shërbimeve që më pas këto të dhëna të përfshihen në reformën territoriale.

Pas