Kronikë

Aksident në rrugën Lezhë-Milot, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:56 - 26/10/21 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në në aksin rrugor Lezhë-Milot, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Rrilës”.

Policia deklaron se automjeti me drejtues shtetasin A.I., banues në Shkodër, ka përplasur këmbësorin shtetasin Pal Vathi , banues në Lezhë, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas