Aktualitet

Basha për zgjedhjet në Kosovë: Leksion demokracie  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:11 - 14/11/21 |
Opi Nion

Kryetari i PD Lulzim Basha përmes një tuiteri, ka reaguar pas përfundimit të numërimit të votave në Kosovë. Basha shkruan se Kosova dha një leksion demokracie, ndërsa kandidatët treguan qytetari.

“Urime Kosovë  për leksionin e demokracisë që percolle edhe në këto zgjedhje! Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës dhe përmirësimin e kushteve të jetës së tyre. Respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë”, shkruan Basha në tuiter./Opinion.al

Pas