Kryesore

Parashikimi i motit, 15 nëntor 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:11 - 15/11/21 |
Opi Nion

Vijon ndikimi i vranësirave të dendura mbi republikën e Shqipërisë duke sjellë herë pas here zhvillim të tyre shoqëruar me shira afatshkurtër, nuk do të mungojnë herë pas here as intervalet me kthjellime kryesisht gjatë mesditës dhe pasdites.

Sipas MeteoAlb, mbrëmja dhe nata do të sjellin spostim të vranësirave drejt zonave lindore. Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por mesdita sjellë rritje duke luhatur ekstremumet ditore nga 3°C deri në 23°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Lindor- Verilindor duke sjell në brigjet detare dallgëzim 2 Ballë./ Opinion.al

Pas