Aktualitet

Basha: Një parti, një kuvend, nuk do të lejoj askënd ta mbajë PD peng


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:41 - 15/11/21 |
el ida

Kryetari i PD Lulzim Basha në një dalje për mediat falënderoi kryesinë e partisë për votimin e datës 18 Dhjetor për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar.

Në një fjalë të shkurtër, Basha tha se nuk do lejojë askënd të mbajë peng partinë.

“Një parti, një kuvend më 18 Dhjetor dhe e sigurt është që nuk do të lejoj askënd ta mbajë PD peng”, tha Basha./Opinion.al

Pas