Politikë

Basha nis ditën me mesazh: Në 25 prill, Shqipëria fiton, Rama humb!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:45 - 04/02/21 |
Doriana Çepunaj

Kreu  i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme e ka nisur me një mesazh. Në një postim në Facebook shkruan:“Në 25 Prill, Shqipëria do të fitojë dhe Rama do të humbë!” .

Ndërkohë që zgjedhjet parlamentare po afrohen Partia Demokratike po prezanton ditë pas dite programin politik “Shqipëria fiton”.

PD ka prezantuar programin ekonomik, shëndetësor dhe arsimor me të cilin do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit./Opinion.al

Pas