Kryesore

Basha ikën nga Tirana, shkon të pushojë në Alpe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:08 - 03/07/21 |
Opi Nion

Pas humbjes së zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit dhe pasi u rizgjodh për herë të tretë në krye të PD, Lulzim Basha ka zgjedhur të pushojë jashtë Tiranës.

Mëngjesin e sotëm, Basha ka postuar në rrjetet sociale vendin ku po pushon këtë fundjavë.

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë jashtë Tirane. Mëngjesi i kësaj të shtune e ka gjetur kreun e demokratëve pranë Alpeve Shqiptare, në Theth.

“Mirëmëngjes nga konaku i Zorgjit në Theth,” shkruan Basha, ndërsa ka ndarë edhe një foto me ndjeksit e tij në “Facebook”./ Opinion.al

Pas