Kryesore

Basha i kalon nga pas,Berisha:Armiku më i rrezikshëm është ai që të ri pas shpineBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:25 - 10/02/22 |
Opi Nion

Një rastësi ka ndodhur sot para Kuvendit të Shqipërisë, ku kreu i PD Lulzim Basha i ka kaluar afër ish-kryeministrit Sali Berisha.

Basha kaloi pas tij në momentin që Berisha po prononcohej për gazetarët. Ky i fundit e ka vënë re një gjë të tillë dhe ka lëshuar një batutë.

Armiku më i rrezikshëm është ai që të ri pas shpine. Prandaj dil përpara. Bëj shaka”,-tha Berisha, i cili më pas ka shpërthyer në të qeshura./Opinion.al

Pas