Aktualitet

Bardhi: Myftar Lumneshi, shoqëruesi i Berishës pjesë e grupit kriminal B9


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 06/01/22 |
Opi Nion

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi tha në një dalje për mediat se shoqëruesi i Berishës, Myftar Lumneshi është trafikant droge dhe pjesë e grupit të cilësuar B9.

Pyetje: Keni deklaruar se persona me rekorde kriminale, të dënuar në Britaninë e Madhe, pjesë e grupit kriminal B9 janë parë në oborrin e selisë. Mund të na thoni emra ju lutem?

Gazment Bardhi: Po, shoqëruesi i Sali Berishës, Myftar Lumneshi. Faleminderit!

Pas