Sport

Barcelona rikthehet në kryeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:22 - 30/04/16 |
b.f
Barcelona e ka mposhtur Real Betisin, për ta rimarrë kreun e La Ligas.
 Barcelona ka fituar 0:2 si mysafire e Betisit, për tu kthyer në vendin e parë në La Liga me 85 pikë, aq sa edhe Atletico Madrid dhe një më shumë se Real Madrid.
Ivan Rakitic dhe Luis Suarez ishin golashënuesit e Barçës në këtë takim.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas