Te Fundit

Avionët me drogë, kapen 470 kg marijuanë në Itali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:18 - 29/10/15 |
b.f

 

Guardia di Finanza italiane ka arritur të kapë ditën e sotme 470 kg drogë dhe gjysmë kile heroinë si edhe të arrestojë 7 persona dhe të lëshojë 10 fletë arreste për trafik ndërkombëtar droge. Sipas gazetës italiane La Republiça, lënda narkotike kishte mbërritur në Itali nëpërmjet bordit të një avioni turistik.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas