-U tha në Opinion

Avdiu: Shoqëria, moralin e ka mes të këmbëve të gruas dhe krenarinë mes këmbëve të burritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:54 - 20/12/22 |
el ida

Rrjetet sociale dhe gjuha e urrejtjes e përdorur në to, ka qenë sot pjesë e diskutimit në emisionin “Opinion”. Analistja Zana Avdiu është vendosur së fundi në qendër të kritikave pas qëndrimit të saj lidhur me reagimin e Granit Xhakës në ndeshjen e Zvicrës përballë Serbisë.

Duke ju përgjigjur debatit të krijuar në studio,lidhur me figurën e gruas dhe burrit në shoqërinë shqiptare, Avdiu tha se problemi është piëkrisht tek ky këndvështrim.

“Problem i shoqërisë është që moralin e ka mes këmbëve të gruas dhe krenarinë mes këmbëve të burrit”, tha Avdiu./Opinion.al

Pas