Kronikë

Autoboti del nga rruga në aksin Himarë–Dhërmi, plagoset shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:41 - 29/05/22 |
Opi Nion

Një autobot ka dalë nga rruga në aksin Himarë–Dhërmi në vendin e quajtur “Kthesa e Vishës”.

Autoboti drejtohej nga 60-vjeçari R. Dh., i cili ka pësuar dëmtime dhe është transportuar në spitalin e Himarës, ku po merr ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas