Kronikë

Atentat në mbikalimin e Fushë-Krujës, dyshohet për një të viktimëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:39 - 17/07/22 |
Opi Nion

Një atentat me armë zjarri është regjistruar ditën e sotme në mbikalimin e Fushë-Krujës.

Dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një mjeti, dhe për pasojë mjeti ka marre flakë. Dyshohet një i vrarë deri tani.

Pas