Aktualitet

“As të njohim, as na njeh”,mbesa habitet kur sheh hallën që nuk e ka takuar kurrëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:47 - 06/02/22 |
Opi Nion

Vitrina, mbesa e humbur prej 38 vitesh e Feridesë, e ka pranuar ftesën e rubrikës  “Ka Një Mesazh Për Ty”, edhe pse nuk e di se nga ana tjetër e ekranit gjendet halla e saj. Ajo erdhi në studion “E diela shqiptare” në Tv Klan, pa pritur se do të ishte dikush që ajo nuk e ka takuar kurrë.

Reagimi i saj i parë ishte se nuk i njihte zonjat që iu paraqitën, pra Feridenë dhe kushërirën e saj, megjithatë pranoi ta dëgjonte mesazhin e tyre.

Feride: Vitrina, jam halla jote, motra  e babait. Ke ikur e vogël nga ne. As të njohim, as na njeh. Kemi bërë sakrifica për ty, por nuk na u dha mundësia më parë të të gjenim. Shyqyr Zotit të gjetëm sot. Ta dish se edhe babanë e ke gjallë, por nuk është në gjendje dhe ka ardhur halla sot këtu, me vajzat e mia që bëmë ftesën për ty./Tv Klan

Pas