Aktualitet

Artan Lame infektohet me koronavirus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:29 - 21/10/20 |
Opi Nion

Drejtori i përgjithshëm i Kadastrës Shtetërore, Artan Lame është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Mësohet se Lame ka patur simptoma të koronavirusit dhe për këtë arsye ka bërë testin, i cili rezultoi pozitiv.

Përgjigja e testi është konfirmuar pasditen e djeshme. Ndërkohë, Lame është vetëkarantinuar dhe është duke marrë trajtimin në shtëpi./ Opinion.al

Pas