Sport

Arrihet marrëveshja, Ilir Daja trajner i Partizanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:13 - 09/08/20 |
Opi Nion

Trajneri i ri i Partizanit do të jetë Ilir Daja. Mësohet se klubi do e prezantojë nesër Dajën në orën 11:00.

Daja mbylli bashkëpunimin me klubin e Skënderbeut përpara se klubi korçar të mësonte vendimin e Gjykatës Federale për heqjen ose të dënimit 10-vjeçar nga UEFA.

Flitej prej kohësh që Daja dhe Partizani kishin gjet akordin paraprak, por tashmë mes palëve ka një kontratë zyrtare./ Opinion.al

Pas