Kronikë

Arrestohet Seit Manahasa, mbajti të izoluar dhe keqtrajtoi një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 22/05/21 |
Opi Nion

Seit Manahasa është arrestuar nga policia e Elbasanit, ditën e sotme nën pretendimin se ka mbajtur të izoluar dhe ka keqtrajtuar një person.

Manahasa është një emër I njohur për unformat blu pasi ka disa precedentë penal.

Së bashku me babain e tij Albert Manahasa, i ndaluari u arrestua pak muaj më parë për vrasjen e Emiljano Ramazanit në Elbasan. Por u lanë të lirë, pasi nuk rezultuan të jenë të përfshirë në këtë ngjarje.

Kujtojmë se Seit dhe Albert Manahasa u arrestuan në 27 korrik, pasi poshtë një sebratori makinash në servisin ne pronësi të tyre u gjet një armë tip TT./Opinion.al

Pas