Kronikë

Aksident në autostradën Elbasan – Tiranë, dy persona drejt “Traumës”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:55 - 22/05/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Elbasan-Tiranë.

Bëhet me dije se në këtë aksident një automjet tip “Toyota”, me targa të Kosovës është përplasur me barrierën anësore të rrugës, ku si pasojë janë plagosur dy persona.

Mësohet paraprakisht nga News24 se të plagosurit janë dërguar drejtë Traumës në Tiranë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur të plota shkaqet e aksidentit./Opinion.al

Pas