Te Fundit

Arrestohet kuzhinieri, u kap me thikë dhe dorezë boksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:23 - 25/10/15 |
b.f

 

Policia e Tiranës bën të ditur se ka ndaluar gjatë mesnatës në zonën e Bulevardit “Zogu i I” shtetasin Xhuliano Qesja, me profesion kuzhinier, pasi në makinën me të cilën udhëtonte iu gjet një thikë me gjatësi hapje 20.5 cm dhe një dorezë boksi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas