Te Fundit

Konsumonin drogë, policia i kap me pjata me kokainë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:34 - 25/10/15 |
b.f

 

Policia e Tiranës ka zbardhur operacionin e mëngjesit të sotëm ku tre pronarë lokalesh u ndaluan për përshtatje të ambienteve me qëllim konsumimin e lëndëve narkotike. Sipas Policisë së Tiranës, në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative ishte mësuar se në lokalin “Cub” në rrugën 5 Maji në Tiranë, shpërndahej dhe konsumohej lëndë narkotike e llojit kokainë. Nga kontrolli i ushtruar në këtë lokal në një nga dhomat e tij e cila shërbente për personelin u gjetën 1.8 gram kokainë si edhe pjata të nxira në sipërfaqen e të cilave kishte mbetje të lëndëve narkotike, të dyshuara si narkotikë. Po kështu u ndaluan në kushtet e flagrancës shtetasit Maksim Beça, Marjol Guri dhe Artur Zhuleku, Alfred Ndoj dhe Ervin Cara.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas