Kryesore

Arrestohet ish-shefi i policisë së Dhërmiut, i akuzuar se favorizoi HabilajtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 11/08/22 |
Opi Nion

Është arrestuar ne Berat ish-shefi i policisë së Dhërmiut Sokol Bode. I shpallur në kërkim, pas akuzave se kishte favorizuar grupin e Habilajve, Bode është dënuar me 12 vite burg nga GJKKO, dënim që pritet ta vuajë tashmë në Tiranë ku po transferohet.

Kujtojmë se në media qarkulloi edhe një foto ku Bode shihej përkrah Florian dhe Moisi Habilajt.

 

Pas