Kronikë

Arrestohet i riu, dhunoi dhe tentoi të vjedh makinën një 36-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 14/12/20 |
Opi Nion

Policia e Beratit ka arrestuar një 31-vjeçar pasi të vidhte automjetin 36-vjeçari  duke e goditur atë me sende të forta.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Drenovicë, ku 31-vjeçari i arrestuar A.Z. ka ndaluar automjetin që drejtohej nga . Ç., 36 vjeç dhe ka tentuar ta vjedh me dhunë.

Aktualisht , pronari i automjetit ndodhet në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjeksëore, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Vjedhja me dhunë”./ Opinion.al

Pas