Kronikë

Arrestohet 53-vjeçari i dënuar me 10 vite burg, ja për çfarë akuzohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 18/04/19 |
Opi Nion

Një 53-vjeçar është arrestuar nga policia e Kukësit, pasi ishte shpallur në kërkim dhe dënuar me 10 vite burg për trafikim të lëndëve narkotike.

Arrestimi Arif Çelas u bë në fshatin Helshan të Hasit.

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda Tiranë, më 15 prill 2019  ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Krime të Rënda Tiranë, e cila e ka dënuar me 10 vite burg, për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike, kryer në bashkëpunim”./ Opinion.al E.Xh.

Pas