Aktualitet

Arrestimet pas protestës tek Unaza e Re, Gjykata jep vendimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:48 - 14/10/19 |
el ida

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën për 3 banorë te Unazë së Re. Ajo vendosi detyrim paraqitje për Tomorr Gjatën, Edurd Ferratin dhe Ruzhdi Dacin.

Ditën e djeshme policia ka shoqëruar në komisariat edhe ish-deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu. Veprim që u pasua me një sërë reagimesh nga politikanë të opozitës, ndër të tjera edhe nga kreu i demokratëve Lulzim Basha./Opinion.al

Pas