InstaBIZ

Armina Mevlani: Meshkujt grimerë nuk preferojnë femratBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 19/10/15 |
root

Armina Mevlani ka qenë edhe këtë fundjavë pjesë e faqeve rozë. Në një intervistë për Panorama, Armina ka treguar se i dashuri i saj Shkëlzen Berisha nuk ka arsye pse të ndihet xheloz, pasi njerëzit të cilët ajo frekuenton dhe që janë kryesisht make-up artist, nuk preferojnë femrat. “Zeni nuk ka arsye për të qenë xheloz, për më tepër vëmendja ime shkon vetëm tek ai, por kam qenë unë ajo që kam dashur që ai të jetë me mua dhe të më shoqërojë gati në çdo vend, pasi ashtu ndihem më e sigurt. Për sa i përket make up artistëve dhe gjithë e dimë që shumica meshkujve, që punojnë në këta sektorë, nuk kanë preferencë për femra (qesh)”. Fashionsitja Mevlani thotë gjithashtu se edhe për kontratën e re me D&G, Shkëlzeni ka qenë një nga mbështetësit e saj kryesor.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas