InstaBIZ

Ardit Gjebrea i rikthehet emocioneve të shkollës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 09/09/15 |
root

Ana Gjebrea vajza e vogël e kantautorit të mirënjohur, Ardit Gjebrea ka hyr në klasë të parë. Për ta mbështetur vogëlushen në këtë stad tjetër të jetës së saj, moderatori i programit ” E diela shqiptare”, Ardit Gjebrea sëbashku me bashkëshorten Anilën dhe djalin e tij, Jonin kanë qenë pranë Anës së vogël, e cila ulet për herë të parë në bankat e shkollës. Në një fotografi të postuar në rrjetet sociale, kantautori Gjebrea i ka uruar Anës shumë fat në këtë kapitull të ri të jetës së saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas