InstaBIZ

Angeline Jolie ndryshon mbiemër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:10 - 06/11/15 |
root

Angelina Jolie dhe Brad Pitt lidhën kurorë një vit më parë. Dhe mesa duket Jolie nga vendosur ta ndryshojë mbiemrin e saj. Edhe pse nuk kanë lajmëruar në një mënyrë formale, mbiemri i ri i aktores është shfaqur në posterin zyrtar të filmit “By The Sea”, një prodhim ky i vetë Jolie me protagonist bashkëshortin, Brad Pitt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas