InstaBIZ

Angelina Jolie: Vajza bukuria është e brendshme, pranojeni veten si jeni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 23/10/15 |
root

E kush ka qëndruar përpara fotove të saj dhe nuk është mrekulluar. Aktorja hollivudiane, Angeline Jolie ka postuar vetëm një orë më parë një foto në Facebook, ku shfaqet ujë dhe sapun. Ashtu si cdo njeri normal edhe Angie ka probleme me fytyrën, si të gjitha vajzat dhe gratë në botë. Jolie i ka bërë thirrje të gjithë ndjekësve të saj, ta shpërndajnë këtë status për të kuptuar që bukuria e vërtetë është ajo e brendshme.

” Në brendësi të një grimi apo dhe pas një buzëqeshjeje, në fund të ditës jam përsëri unë. Shumë vajza më shohin mua, por dua t’iu them se natyralja është më e bukur. Pas çdo daljeje time publike qëndron një staf i tërë stilistësh, make-up artistësh dhe një sërë edituesish fotosh. Andaj duajeni veten ashtu si jeni, pasi bukuria e vërtetë është ajo e brendshme. Unë jam 40 vjeçe dhe tani jam duke e pranuar veten me të mirat dhe të këqijat e mia. Jam gjithashtu krenate për të gjitha ato gra dhe vajza origjinale dhe të zonjat, që e pranojnë veten ashtu si janë”, shkruan Jolie.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas