InstaBIZ

Angelina Jolie ndjen ende inat ndaj Brad Pitt: Na ktheu jetët përmbys


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:14 - 13/11/19 |
xhu lia

Pavarësisht kohës që ka kaluar nga divorci i tyre aktorja e njohur Angelina Jolie ende ka inate me ish-bashkëshortin Brad Pitt.

Një burim afër aktores ka treguar se ajo ndjen ende shumë zemërim, përkundrejt aktorit, shkruan Us Ëeekly:

“Ajo dëshiron që ai të ndjejë përgjegjësinë pasi ka kthyer jetën e saj dhe të fëmijëve përmbys,”-thekson burimi.

Çifti ka së bashku 6 fëmijë dhe kishin së bashku 12 vjet lidhje përpara se të lidheshin në martesë në vitin 2014.

Jolie dhe Pitt u ndanë në vitin 2016, sipas burimeve ndërkohë që ai dëshiron të ecë përpara, Jolie nuk mundet ta lërë të shkuarën pas./Opinion.al/

Pas