InstaBIZ

Aktorja e njohur: Kam pirë kokainë me babain tim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 13/11/19 |
el ida

Aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, ka rrëfyer në një intervistë për “Vanity” se e konsideron veten një të droguar.

Ajo tregoi udhëtimin e saj dhe përpjekjet e para për të dalë nga tuneli i errët i varësisë nga “Vicodina” dhe kokaina, si dhe foli përmarrëdhënien e vështirë me babanë e saj Tony Curtis, për të cilin shokoi kur tha se kanë konsumuar dhe kokainë së bashku.

“ E dija që babai im kishte një problem sepse edhe unë e kisha të njëjtin. Kemi ndarë dhe drogën. Ishte një periudhë, gjatë së cilës, vetëm unë flisja me të. Kisha 6 vëllezër. Tani kam 5. Vëllai im, Nikolas humbi jetën në moshën 21 vjeçare pas një mbidoze heroine”, pranoi aktorja 60-vjeçare.

“Kam pirë kokainën me babain tim. Një herë e pimë dhe bashkë, por kjo gjë nuk u përsërit”, deklaroi ajo më pas duke shokuar opinionin publik./Opinion.al

Pas