Aktualitet

Ambasadorja Kim shkon në KQZ, takim me CelibashinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:19 - 15/09/22 |
Opi Nion

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ndodhet në ambientet e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Kim po zhvillon një takim me kreun e KQZ Ilirjan Celibashi. Në këtë takim janë të pranishëm edhe deputeti i PS Damian Gjiknuri, deputetja e PD Jorida Tabaku si dhe deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi.

Ende nuk ka detaje mbi atë se çfarë po diskutohet.

Pas