InstaBIZ

Almeda Abazi publikon foton e parë të djalit të saj


               Publikuar në : 21:17 - 21/05/19 |
xhu lia

Aktorja dhe ish-missi shqiptar Almeda Abazi ka vetëm pak javë që ka sjellë në jetë vogëlushin e saj Efehan.

Ajo ka publikuar foton e parë të të voglit ku shfaqet menjëherë pasi  ka ardhur në jetë në krahët e saj.

Në këtë foto Almeda duket mjaft e prekur, ndërkohë që bashkëshorti,  aktori turk Tolgahan Sayisman qëndron pranë saj dhe vogëlushit të tyre.

Ish-missi është kujdesur që të mbulojë fytyrën e të voglit duke mos e dashur t’a bëj ende publik portretin e Efehanit të vogël./Opinion.al/

Pas