InstaBIZ

Almeda Abazi bëhet bionde, nuk do ta njihni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:33 - 09/01/19 |
b.f

Ndërsa është në pritjen e ëmbël, bashkë me ndryshimin e statusit në një mama të ardhshme, bukuroshja shqiptare me sa duket ka vendosur të eksperimentojë në diçka të re dhe krejt ndryshe. Nga një brune e përjetshme, imazh me të cilin jemi mësuar ta identifikojmë ndër vite, Almeda Abazi ka vendosur të provojë guximshëm nuancën bionde.

Kështu, vetëm pak minuta më parë Almeda ka dëshmuar një ndryshim të mundshëm teksa po merret me flokët e saj. Ajo ka prezantuar imazhin e saj me flokë biondë, dhe të gjithë u çuditshëm! Për një moment, e morëm si të vërtetë këtë ndryshim, por me sa duket ka qenë thjesht një tentativë. Sepse e gjitha është një paruke.

“Mos u shqetësoni”, ka thënë Almeda, ndërkohë që na ka hequr çdo dyshim mbi nuancën e re të saj, sepse ajo i qëndron besnike flokëve të saj me flokë të zinj.

 

Pas