Kryesore

Alimehmeti zgjidhet drejtues i Departamentit të Shëndetësisë në PDBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 14/01/23 |
Opi Nion

Partia Demokratike është duke vijuar proçesin e zgjedhjeve të drejtuesve të departamenteve.

Mësohet se gjatë mbrëmjes, mjeku Ilir Alimehmeti është zgjedhur me votë unanime drejtues i Departamentit të Shëndetësisë në Partinë Demokraktike, duke përmbyllur dhe procesin e zgjedhjeve në këtë departament.

Procesi i ngritjes së departamenteve pranë Partisë Demokratike është një platformë që synon përthithjen e kontributeve më të mira akademike dhe profesionale dhe ekselencave në fusha të ndryshme, por edhe për hapjen e Partisë Demokratike ndaj shoqërisë.

Pas