Aktualitet

Aksidentohet trajleri, gruri derdhet në autostradën “Tiranë-Durrës”.Trafik i rënduarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:32 - 12/08/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor ka ndodhur në mesditë shumë pranë mbikalimit të Rinasit në Tiranë.

Në aksident është përfshirë një trajler i ngarkuar me grurë. Sikurse duket në video si pasojë sasia e grurit që transportonte kamioni është derdhur në autostradë.

Aksidenti ka krijuar trafik kilometrik në një sens kalimi të autostradës Tiranë-Durrës. Nuk janë ende të qarta rrethanat dhe se çfarë ka ndodhur.

 

Pas