Aktualitet

Aksidentohet për vdekje e reja në Tiranë, shoferi arratiset


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:22 - 26/11/15 |
b.f

TIRANË- Një vajzë e re ka humbur jetën në një aksident mbrëmjen e së mërkurës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ferit Xhajko”, kur një mjet ende i paidentifikuar pasi shoferi është larguar nga vendngjarja ka përplasur 23 vjeçaren E.Ç. Vajza po ecte në anë të rrugës kur u godit për vdekje nga një automjet. Si pasojë e plagëve të marra e aksidentuara ka gjetur vdekjen pak pas mesnate. Nga ana e uniformave blu po punohet për identifikimin e mjetit të larguar dhe drejtuesit të tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas