Aktualitet

Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit,pas 3-vjeçarit ndërron jetë edhe babai i tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:57 - 27/12/21 |
Opi Nion

Ka shkuar në dy numri i viktimave të aksidentit tragjik të ndodhur  në Rrugën e Kombit këtë të hënë. Sipas Klan news përveç fëmijës 3-vjeç që u raportua nga policia se kishte ndërruar jetë, plagëve të marra nuk ka mundur t’u mbijetojë as babai i tij. Ai ka ndërruar jetë në spitalin e Lezhës.

Autoritetet bënë me dije se dy automjete u përplasën në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Ndërkohë njëri nga mjetet u përfshi nga flakët dhe u dogj plotësisht./Opinion.al

Pas