Kronikë

Aksidenti në Shëngjin, ndërron jetë një 19-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:26 - 30/04/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 12:25 në Shëngjin, në vendin e quajtur ” Knalla”.

Policia bën me dije se shtetasi A.P. 19 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij, ka humbur kontrollin duke rënë në kanalin anësor të rrugës dhe si pasojë ka humbur jetën.

Rreth orës 12:25, në Shëngjin, në vendin e quajtur ” Knalla”, shtetasi A.P. 19 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij, ka humbur kontrollin duke rënë në kanalin anësor të rrugës, ku për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë./Opinion.al

Pas