Kronikë

Aksidenti në Fushë Krujë/Shkon në 5 numri i viktimave, vdes në spital 34-vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 06/03/22 |
Opi Nion

Ka shkuar në 5 numri i viktimave nga aksidenti tragjik që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fushë-Krujë.

Sipas Klan News, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 34-vjeçarja Rudina Haka, e cila kishte mbetur e plagosur. Mësohet se 34-vjeçarja ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të rënda.

Rudina Haka ishte në gjendje të rëndë dhe për këtë arsye ishte dërguar për mjekim në Spitalin e Traumës. Por fatkeqësisht nuk mundi të mbijetonte.

Më herët, nga aksidenti tragjik i përplasjes së dy mjeteve humbën jetën edhe shoferët Alfred Dika e Artan Alushi, si dhe dy pasagjerët Shkumbin Brati dhe Almenia Karaj.

Pas