Kronikë

Aksident tek rruga e Arbrit, disa persona të lënduar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:22 - 02/08/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistuar ditën e sotme në Gjoricë të Bulqizës.

Bëhet me dije sipas News24 se ka disa persona të lënduar teksa janë u transportuar me urgjencë drejt spitalit Rajonal Dibër.

Një mjet tip ‘Benz’ dhe një fuoristradë u përplasën ‘kokë më kokë’ mbi Urën e lumit Drin në Gjoricë.
Vendi ku ndodhi aksidenti është pjesë e rrugës së Arbrit por ende nuk është kolauduar për të qarkulluar në të./Opinion.al

Pas