Kronikë

Aksident në Tiranë, makina përplas të moshuarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:02 - 22/05/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar paraditen e sotme në rrugën “Bardhyl” në Tiranë.

Mësohet se një automjet ka përplasur një 87-vjeçar i cili ishte duke udhëtuar me biçiklet. Aktualisht i moshuari ndodhet në spital dhe po merr mjekimin e nevojshëm.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas